ZLÍN COPY s.r.o. [Přeskočit navigaci↓]
[Nahoru ↑]

PagePro 1380MF


 

Kompaktní multifunkční zařízení pro každou kancelář. Černobílá laserová tiskárna, kopírka a barevný skener formátu A4 určené pro operační systém MS Windows. Ekonomické řešení díky nízkým pořizovacím nákladům, dělenému spotřebnímu materiálu a funkci úspory toneru.

Digitální kopírování

Při kopírování s radostí využijete výhod, které Vám může poskytnout pouze digitální zařízení. Například jedno skenování originálů a vícenásobné kopírování. Elektronické třídění pro snadné kopírování celých sad dokumentů. Funkce 2 v1 - automatické zmenšení a nakopírování dvou originálů na jeden list.

Barevné skenování

Standardní součástí stroje je barevný skener připojitelný k PC přes rychlé USB 2.0 a podporující TWAIN rozhraní. Podporované rozlišení je až 1200 dpi. Pro pohodlnější a rychlejší skenování dokumentů je možné instalovat automatický podavač originálů.

Rychlý tisk

Další standardní součástí PP1380MF je tisk z Windows přes USB 2.0. Rychlost tisku je až 20 stran A4 za minutu.

Snadné ovládání

Díky přehlednému dvouřádkovému LCD displeji v českém jazyce je obsluha stroje velmi jednoduchá. Samozřejmostí je čelní doplňování papíru, výměna toneru nebo fotoválce. Tzn., že  pro kompletní provoz a obsluhu stroje Vám stačí přístup pouze k čelní části stroje a velmi malý prostor.

Technické údaje

Rychlost tisku

max. 20 stran A4 za minutu

Rozlišení tisku

600 dpi

Skenování

barevné 24 bitů, max. 6 str/min, max. 1200 dpi, TWAIN

Kopírování

600 dpi, 15 str/min, max. 99 kopií, měřítko 25 až 400 %, funkce úspora toneru 

Tisková média

kancelářský papír, recyklovaný papír, silný papír, průhledné fólie, obálky, samolepící štítky, hlavičkový papír

Hmotnost papíru

60-163 g/m2 (manuální podávání), 60-90 g/m2 (automatické podávání)

Formát tiskových médií

A4, A5, Letter, Legal; obálky Com10, DL, C5, JIS B5, pohlednice

Provozní jazyk

GDI

Zdroje papíru

univerzální krytý zásobník pro 250 listů

Výstupní zásobník

kapacita 100 listů lícem dolů

Paměť

16 MB RAM

Rozhraní

USB 2.0

Kompatibilita

Windows 98SE; Me, 2000 Professional, XP Home Edition a XP Professional

Rozměry

492 x 465 x 369 mm s vyklopenými zásobníky papíru

Hmotnost

14,2 kg (bez spotřebního materiálu, bez obalu)

Životnost tonerové jednotky:

6000 nebo 3000 stránek, (první náplň 1500 stránek) při 5 % krytí (viz pozn. dole)

Životnost fotoválce:

20000 stránek při 5 % krytí (viz pozn. dole)

Funkce Skenování do mailu:- Dokument lze naskenovat tak, že se objeví jako příloha nového mailu ve vašem Outlooku - stačí zadat adresu příjemce a odeslat.

Pro funkce skenování do mailu, skenování do aplikace a skenování do PDF doporučujeme využít balík ovladačů v. 1.68 nebo vyšší, které obsahují software MagicLink v. 1.8.1 nebo vyšší. Od těchto verzí jsou uvedené funkce podporovány i pro uživatele s právy USER.

Balení standardně obsahuje:- stroj PP1380MF včetně krytu skla originálu- napájecí kabel- vícejazyčnou instalační příručku, CD s návodem a ovladači (včetně češtiny), záruční list- instalovaný fotoválec (na 20000 kontinuálních výtisků A4)- instalovanou tonerovou jednotku (na 1500 kontinuálních výtisků A4)

Balení neobsahuje žádné datové kabely (nutno dokoupit zvlášť).

 

Záruční podmínky

Konica Minolta nabízí u vybraných modelů bezplatnou opravu včetně bezplatné výměny neopravitelných vadných dílů po dobu 36 měsíců. Podmínkou je, že zákazník prokáže používání certifikovaného spotřebního materiálu Konica Minolta. Tento spotřební materiál je certifikován pomocí certifikačních etiket, které zákazník lepí do svého záručního listu. Vzor etikety získá zákazník v záručním listu - od roku 2006 mají nový vzhled. U tonerů jsou etikety nalepeny na jejich krabici, takže zákazník již při přebírání od dodavatele může ověřit jejich certifikaci. Platná označení etiket:   CZ5660.01 nebo CZ5660.02 pro toner 3000 stran, CZ5670.01 nebo CZ5670.02 pro toner 6000 stran a CZ5680.01 nebo CZ5680.02 pro fotoválec 20000 stran.

Podrobné podmínky jsou uvedeny v záručním listu. Ten musí být řádně vyplněn prodejcem - potom je možné uplatnit záruku přímo v servisním středisku Konica Minolta. Upozorňujeme, že pokud není stroj řádně zaaretován a zabalen v originálním obalu, může při přepravě stroje do servisu dojít k poškození. Proto doporučujeme dohodnout návštěvu našeho technika.

Použití necertifikovaného spotřebního materiálu má za následek:

  • okamžité zhoršení kvality tisku
  • okamžité zhoršení výkonu tiskárny
  • rychlé znečištění tiskárny,
  • životnost tiskárny se tak zkracuje na méně než 6 měsíců, následná poškození jsou důsledkem použití v rozporu s návodem
  • protože použitím necertifikovaného spotřebního materiálu došlo k porušení záručních podmínek, nevztahuje se na tiskárnu již záruka

Příslušenství (nutno objednat zvlášť):

Automatický podavač originálů - na max. 50 listů.

Stíněný USB 2.0 (vysokorychlostní) kabel typu A-B s maximální délkou 5 metrů. Kabel by měl být potištěn nápisy "shielded" a "Gauge/2C" nebo "High speed".

Toner 3000 stran 

Toner 6000 stran

Fotoválec na 20.000 stran

Poznámky:

  • Vyhrazujeme si právo na změny bez předchozího upozornění.
  • Životnost spotřebního materiálu se udává při tisku na běžný papír formátu A4, pokrytí 5 % a kontinuálním tisku. Při použití jiných materiálů nebo formátů, vyšším pokrytí nebo při častém tisku jednostránkových úloh, častém zapínání nebo probouzení tiskárny se životnost snižuje.
 
[Nahoru ↑]