ZLÍN COPY s.r.o. [Přeskočit navigaci↓]
[Nahoru ↑]

Černobílé tiskárny

Moderní dvoubarevný design, 20 stran za minutu, USB a paralelní rozhraní, práce ve Windows, formát A4. To je osobní kompaktní laserová tiskárna PagePro 1350W.

PagePro 1350E

PagePro 1350E je kancelářská laserová tiskárna, která za výbornou pořizovací cenu tiskne Vaše dokumenty spolehlivě a při tom rychle. Díky PCL jazyku si výborně rozumí i se staršími aplikacemi, jako jsou různé účetní programy.

PageProEN

PagePro 1350EN je kancelářská laserová tiskárna, díky rozhraní Ethernet vhodná pro skupiny uživatelů. Výborně si rozumí i se staršími aplikacemi, jako jsou různé účetní programy, vyžadujícími PCL jazyk.

PagePro 1380MF

Kompaktní multifunkční zařízení pro každou kancelář. Černobílá laserová tiskárna, kopírka a barevný skener formátu A4 určené pro operační systém MS Windows. Ekonomické řešení díky nízkým pořizovacím nákladům, dělenému spotřebnímu materiálu a funkci úspory toneru.

 
PagePro 1390MF

Kompaktní multifunkční zařízení pro každou kancelář. Černobílá laserová tiskárna, kopírka, fax a barevný skener formátu A4 určené pro operační systém MS Windows. Ekonomické řešení díky nízkým pořizovacím nákladům, dělenému spotřebnímu materiálu a funkci úspory toneru.

 

 

 

 


 
[Nahoru ↑]