ZLÍN COPY s.r.o. [Přeskočit navigaci↓]
[Nahoru ↑]

bizhub 361 / 421 / 501

 

Všestranně výkonný,

černobíle universální

 

Rušné kancelářské prostředí, zvláště ve středně velkých a větších společnostech, často zažívali překážky při přechodu k efektivní dokumentové produkci. Se zařízením bizhub 361 bizhub 421 a bizhub 501 se Vám toto stát nemůže, Konica Minolta nabízí schopnost vyhrát, kterou představují tři multifunkční černobílé zařízení, které jsou zvlášť vhodné pro hladkou integraci do existujícího workflow.

Všechna tři zařízení s rychlostí tisku 36, 42 a 50 stran za minutu jsou dokonale přizpůsobená pro větší zatížení v odděleních jakékoliv velikostí, jako např. centrální administrativa, účtárny, a dalších. Jejich unikátní InfoLine design dělá bizhub 361/421/501 atraktivním doplňkem každé kanceláře. Ovládání je jednoduché a intuitivní díky velkému dotykovému LCD displeji s barevnou dotykovou obrazovkou.

Díky kompaktnímu finišeru bizhub 361/421/501 je dokončovaní všestranné. Jejich finišer se integruje kompaktně do systému a poskytne bohaté funkcionality od třídění a sešívání přes děrování až po dokončování středovým sešíváním a vytváření brožur. S volitelným přihrádkovým modulem mohou být výstupy odděleny, např. tisky, kopie a příchozí faxy.

Stejně jako každý systém bizhub, nabízí i bizhub 361/421/501 "schopnost vyhrát" a dokonale se integrují do bizhub portfolia.

Pokročilá multifunkčnost pro černobílou a mnohem více

Síla technologií

Nejnovější Konica Minolta tiskový řadič Emperon zabezpečí hladkou integraci bizhub 361/421/501 do jakékoliv firemní sítě. Poskytuje podporu Windows, MAC, UNIX, Linux a Citrix a Microsoft Vista a podporu formátu XPS. Emperon je slučitelný prakticky s jakoukoliv infrastrukturou i jeho universální tiskové ovladače pro PCL i PostScript jsou jednoduché pro používání.

Perfektní kvalita

Konica Minolta používá patentovaný toner Simitri, díky kterému jsou výtisky ze zařízení bizhub 361/421/501 vysoce kvalitní. Tento polymerovaný toner Simitri je unikátní díky svým velmi malým rovnoměrně velkým částicím. Dokumenty vytištěné tímto tonerem na zařízení bizhub jsou vytištěny ve vysoké kvalitě a s vysokou stálostí výtisku.

Pokročilé skenování a faxová komunikace

Skenování podporuje distribuci a sdílení informací. Zařízení bizhub 361/421/501 poskytuje skenování do emailu, FTP, SMB a uživatelských boxů, s možností snímání do formátů multi-stránkového PDF,JPG a TIFF. A zároveň tato zařízení umožňují široké možností faxování, které zahrnuje např. také digitální Fax, Internet Fax, odesílání a přijímání faxových dat jako emailovou přílohu a IP Fax umožňující příjem faxů z ostatních bizhub zařízení na intranetu. Široké možnosti zabezpečení dělají faxovou komunikaci bezpečnou a důvěrnou.

Výhodné funkce uživatelských boxů

S jedinečnými uživatelskými boxy můžete efektivně ukládat dokumenty přímo do boxů zařízení bizhub 361/421/501. Uživatelské boxy mohou být zřizovány s pružným právem přístupu a definováním zda mají být veřejné, pro skupinu uživatelů nebo pro jednotlivce. Navíc PageScope Box Operator poskytuje přímý přístup z PC k uloženým datům, zatímco mnoho-souborový náhled umožňuje rychlé hledání přes miniatury souborů.

Zabezpečení a řízení přístupů

Zabezpečení je velmi důležité, bizhub 361/421/501 podporují nejnovější mezinárodní bezpečnostní certifikáty ISO 15408 EAL3 a jsou vybaveny kompletním bezpečnostním balíčkem pro bezpečné držení kritických informací, které zamezuje neautorizovaným přístupům k firemní síti a znemožní manipulaci s tajnými údaji. Zařízení také umožňuje připojení biometrické autentifikace, která pracuje s obrazem krevního řečiště prstu. Alternativně je možné také připojit autentifikaci pomocí bezkontaktní IC katry.

Zařízení bizhub 361, bizhub 421 a bizhub 501 přináší profesionální přístup ke každodenním kancelářským úkolům a zařídí moderní businesses se schopností vyhrát.

 
[Nahoru ↑]