ZLÍN COPY s.r.o. [Přeskočit navigaci↓]
[Nahoru ↑]

Barva do Vašich dokumentů

Barevný tisk a kopírování Vám umožní dosud nevídanou kvalitu Vašich dokumentů a to i díky snadné obsluze a nízkým provozním nákladům.

Barva je přece normální!  

 

bizhub C650

bizhub C650 je výkonná barevná multifunkce Konica Minolta, výborně kombinující ty nejžádanější vlastnosti pro oddělení centrálního tisku i pro vysoké zatížení v kancelářském a podnikovém prostředí. Špičkové technologické principy systému bizhub C650 zabezpečují solidní základ všestranné a flexibilní reprografie s vynikající kvalitou obrazu a vysokou spolehlivostí.

bizhub C550

Nový bizhub C550 je výsledkem firemní filozofie Konica Minolta – filozofie inovací a změn. Spolu s novým designem InfoLine, představeným poprvé právě u systému bizhub C550, v sobě spojuje špičkové technologické principy existující úspěšné řady bizhub se stylovým vzhledem, neporovnatelným s ničím, co jste mohli potkat dříve.

bizhub C451

Ideální řešení pro celé oddělení. Evidence a řízení práv a tisků uživatelů, plná připojitelnost do všech sítí a protokolů, bohaté možnosti skenování, dokončování.

Výkon 45 str/min, formát A3 a tisk na dlouhé papíry až 1,2 m.

Bezpečnostní certifikace, šifrování dat a autentizace.

bizhub C300

Kancelář s mnoha počítači, kdy každý je vybaven vlastní sadou víceméně jednoúčelových zařízení, nepracuje efektivně ani produktivně. Při běžném chodu zaměstnanci narážejí na řadu problémů - například komunikace, sdílení nápadů či předávání dobrých zkušeností při tvorbě dokumentů nejsou dostatečně přímočaré a ruční dokončování dokumentů zbytečně ubírá drahocenný čas odborným pracovníkům.

bizhub C300 je obzvláště vhodný pro menší firmy nebo větší oddělení. Je platformou moderních technologií v integrované kanceláři, protože maximalizuje efektivitu týmové práce, tak důležitou pro úspěch. Umožňuje celé pracovní skupině centralizovat své činnosti a sdílet informace a know-how, a to při vynikajícím tiskovém výkonu. Jako první barevný systém s vestavěným finišerem nabízí rovněž výhodu kompaktních rozměrů.

bizhub C253

Vysoce modulární barevný a černobílý multifunkční stroj pro střední kanceláře a oddělení. Evidence a řízení práv a tisků uživatelů, plná připojitelnost do všech sítí a protokolů, bohaté možnosti skenování, sešívání, děrování, tvorby brožur.

Výkon 25 str/min, formát A3 a tisk na dlouhé papíry až 1,2 m.

Bezpečnostní certifikace, šifrování dat a autentizace.


bizhub C203

deální řešení pro menší firmu nebo oddělení. Evidence a řízení práv a tisků uživatelů, plná připojitelnost do všech sítí a protokolů, bohaté možnosti skenování, dokončování.

Výkon 20 str/min, formát A3 a tisk na dlouhé papíry až 1,2 m.

Vynikající kvalita tisku díky toneru Simitri HD.


bizhub C200

Barevný laserový tisk, kopírování i skenování v jediném zařízení, které je úžasně jednoduché na obsluhu. Formát až A3+, 20 čb. nebo barevných stran za minutu, Ethernet i rychlé USB 2.0 rozhraní, skenování do e-mailu a možnost rozšíření o fax i o oboustranný tisk/kopírování: ideál menších pracovišť.


bizhub C10

Levný provoz, barevný laserový tisk, kopírování, skenování i faxování v jediném zařízení, které nezabere více místa než černobílá kopírka. Formát A4, 20 čb. nebo 5 barevných stran za minutu, Ethernet i rychlé USB 2.0 rozhraní, skenování do e-mailu: ideál menších pracovních skupin.magicolor 4690MF

Oboustranný barevný laserový tisk, kopírování, skenování i faxování v jediném zařízení, které nezabere více místa než černobílá kopírka. Formát A4, 24 čb. nebo barevných stran za minutu, Ethernet i rychlé USB 2.0 rozhraní, skenování po síti a podpora Windows Vista i Mac: ideál menších pracovních skupin.


magicolor 2590MF

Barevný laserový tisk, kopírování, skenování i faxování v jediném zařízení, které nezabere více místa než černobílá kopírka. Formát A4, 20 čb. nebo 5 barevných stran za minutu, Ethernet i rychlé USB 2.0 rozhraní, skenování do e-mailu a podpora Windows Vista i Mac: ideál menších pracovních skupin.
magicolor 2480MF

Barevný laserový tisk, kopírování i barevné skenování v jediném zařízení, které nezabere více místa než černobílá kopírka. Formát A4, 20 čb. nebo 5 barevných stran za minutu, rychlé USB 2.0 rozhraní.

 

 
[Nahoru ↑]