ZLÍN COPY s.r.o. [Přeskočit navigaci↓]
[Nahoru ↑]

Barevné tiskárny

bizhub C353P

Vysoce modulární barevný a černobílý tiskový stroj pro vytížené kanceláře a oddělení. Evidence a řízení práv a tisků uživatelů, plná připojitelnost do všech sítí a protokolů, sešívání, děrování, tvorby brožur.

Výkon 35 str/min, formát A3 a tisk na dlouhé papíry až 1,2 m.

Správa barev s ICC profily, bezpečnostní certifikace, šifrování dat a autentizace.


magicolor 8650DN

Síťové rozhraní s dálkovou správou, nastavování práv uživatelů, možnost práce s ICC profily, rychlost 35 str/min, PostSript 3, PCL, formát až A3+ a tisk na papír o délce až 120 cm nebo gramáži až 271 g/m2 společně s duplexem, vysokou kapacitou vstupu a s rozsáhlými možnostmi dokončování výtisků představují hlavní výhody tiskárny magicolor 8650DN.

Síťové rozhraní s dálkovou správou, nastavování práv uživatelů, možnost práce s ICC profily, rychlost 35 str/min, PostSript 3, PCL, formát až A3+ a tisk na papír o délce až 120 cm nebo gramáži až 271 g/m2 společně s duplexem, vysokou kapacitou vstupu a s rozsáhlými možnostmi dokončování výtisků představují hlavní výhody tiskárny magicolor 8650DN.

magicolor 7450

Formát až A3+ a tisk na papír o délce až 120 cm a gramáži až 256 g/m2, PostScript 3 a rychlé síťové rozhraní, to jsou spolu s dodávanými barevnými ICC profily hlavní zbraně tiskárny magicolor 7450, díky nimž si hravě poradí se všemi požadavky na firemní grafický tisk.

Jako bonus získáte přímý tisk z fotoaparátu díky rozhraní PictBridge.


bizhub C30P

Dokáže velmi levně tisknout až 30 barevných nebo 35 černobílých stran A4 za minutu, Standardně obsahuje Postscript 3, PCL, Ethernet, USB, přímý tisk z fotoaparátu díky rozhraní PictBridge. Bohaté možnosti rozšíření včetně tisku z USB klíčenek a finišeru se sešíváním.


bizhub C20P

Dokáže velmi levně tisknout až 24 stran A4 za minutu jak při plněbarevném, tak při černobílém tisku - je tedy použitelný nejen jakoa barevná, ale i černobílá tiskárna. Standardně obsahuje automatický obosutranný tisk, Postscript 3, PCL, gigabitový Ethernet, USB, přímý tisk z fotoaparátu díky rozhraní PictBridge. Bohaté možnosti rozšíření. 
 

magicolor 5570

Dokáže tisknout až 30 barevných nebo 35 černobílých stran A4 za minutu, Standardně obsahuje Postscript 3, PCL, Ethernet, USB, přímý tisk z fotoaparátu díky rozhraní PictBridge. Bohaté možnosti rozšíření včetně tisku z USB klíčenek a finišeru se sešíváním.magicolor 5550

Dokáže tisknout až 25 barevných nebo 30 černobílých stran A4 za minutu, Standardně obsahuje Postscript 3, PCL, Ethernet, USB, přímý tisk z fotoaparátu díky rozhraní PictBridge. Bohaté možnosti rozšíření včetně tisku z USB klíčenek a finišeru se sešíváním.magicolor 5450

Dokáže tisknout až 25 stran A4 za minutu jak při plněbarevném, tak při černobílém tisku, Standardně obsahuje Postscript 3, PCL, Ethernet, USB, přímý tisk z fotoaparátu díky rozhraní PictBridge. Bohaté možnosti rozšíření.

magicolor 5430DL

Dokáže tisknout až 20 stran A4 za minutu jak při plněbarevném, tak při černobílém tisku. Standardně je vyba- vena Ethernetem, volitelně lze instalovat automatický duplex. Tiskárna je kompati- bilní s Windows i s Mac OS X.

 


magicolor 4650

Dokáže tisknout až 24 stran A4 za minutu jak při plněbarevném, tak při černobílém tisku, Standardně obsahuje Postscript 3, PCL, Gigabitový Ethernet, USB, přímý tisk z fotoaparátu díky rozhraní PictBridge. Bohaté možnosti rozšíření.
bizhub C10P


Univerzální kompaktní barevná laserová tiskárna formátu A4. Ideální pro skupiny uživatelů, ať už pracují s jakýmkoli operačním systémem a programovým vybavením. Standardně Ethernet, PostScript 3 i PCL jazyk.magicolor 2550/DN

Univerzální kompaktní barevná laserová tiskárna formátu A4. Ideální pro skupiny uživatelů, ať už pracují s jakýmkoli operačním systémem a programovým vybavením. Standardně Ethernet, PostScript 3 i PCL jazyk, duplex u modelu DN.
magicolor 2530DL

Kompaktní barevná laserová tiskárna s rozhraním ETHERNET a přímým tiskem z fotoaparátů. Nízká cena, formát A4, 20 str/min černobíle, 5 str/min barevně, rozlišení až 2400 dpi.


magicolor 2480MF

Barevný laserový tisk, kopírování i barevné skenování v jediném zařízení, které nezabere více místa než černobílá kopírka. Formát A4, 20 čb. nebo 5 barevných stran za minutu, rychlé USB 2.0 rozhraní. 

 

 

 

 

 

 

 
[Nahoru ↑]